Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)
Lot 355

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Decor van windhonden en een paardenkop met hoefijzer. Staande op poten in de vorm van een zweep. Onderaan gemerkt. Genummerd 5709.

40 x 40 x 72 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

355

23843

Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180