Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora. (H:30 x D:24 cm)
Lot 183

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora

Onderaan gemerkt.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

30 cm

24 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

183

23635

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 600 - 800

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250