Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board. 1981.
20 maart 2024

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstracte Compositie' olie op board.

Getekend en gedateerd rechts onderaan, 1981.

Jozef MEES (1898-1987)

71 cm

91 cm

20/03/2024

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

23571

Albert SAVERYS (1886-1964) 'La Moisson' olie op doek, circa 1935.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Emile VAN DAMME-SYLVA (1853-1935) 'Rustend Vee' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan Michiel RUYTEN (1813-1881) 'Intrede in Nederlandse stad' olie op doek. Circa 1850.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Evariste DE BUCK (1892-1974) 'Sint-Catharinakerk (Wondelgem)', olie op doek, 1911

Schattingsprijs: € 700 - 900

Maurice VAN MIDDEL (1886-1952) 'Zwanen in het park' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Oscar Hector BONNEVALLE (1920-1993) 'Orientalist met een kameel' olie op doek. 1964.

Schattingsprijs: € 200 - 300

TSUKAI (XX), kalligrafie, Oost-indische inkt op papier.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een antieke Oost-Europese Icoon, 'Nicholas van Myra' tempera op paneel. 18de-19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340