Joseph SPEYBROUCK (1891-1956) 'De Heilige Drievuldigheid' olie op board.
20 maart 2024

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een modernistisch schilderij met de Vader, Zoon en de Heilige Geest.
Getekend rechts onderaan, en gedateerd 1929.

Joseph SPEYBROUCK (1891-1956)

20/03/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

23532

Guy DONKERS (1975) 'Naakt' acryl op papier.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapsherder met de kudde' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis LONCIN (1875-1946) 'Ploegen van het veld' olie op doek. 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Marine' Engelse of Nederlandse school, olie op een paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Watermolen' olie op doek. 1939.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Bengt LINDSTRÖM (1925-2008) 'Mirror For Shakespeare' Carborundum/Aquagravure

Schattingsprijs: € 400 - 600

E. Värngren (XIX-XX): 'Zicht op Cairo' een orientalistisch schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300