Auguste PEIFFER (1832-1886) 'Jongen met zijn hond' gepatineerd brons. (L:20 x W:45 x H:39 cm)
Lot 324

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Auguste PEIFFER (1832-1886) 'Jongen met zijn hond' gepatineerd brons.

Auguste Joseph PEIFFER (1832-1886)

20 x 45 x 39 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

324

23513

Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)
Auguste PEIFFER (1832-1886)

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Guglielmo PUGI (c.1850-1915) 'Waterdraagster'. (L:28 x W:34 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600