Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Spinster' gepatineerd brons. (L:26 x W:29 x H:73 cm)
Lot 323

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Spinster' gepatineerd brons.

Getekend Math. Moreau. Gestempeld 'E. Colin & Cie, Paris'.

Totale hoogte inclusief marmer: 84 cm.

Mathurin MOREAU (1822-1912)

26 x 29 x 73 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

323

23512

Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfred BOUCHER (1850-1934) 'De Graver' gepatineerd brons. (L:20 x W:32 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) 'Jachtscène met Schotse Edelman' gepatineerd brons. (L:20 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pierrot Lunaire, verguld gips met een spiegel. Circa 1920. (L:17 x W:30 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Nicolas TIMAR (1939) 'Draaisculptuur' gepolijst brons. (H:16,5 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons. (L:32 x W:31 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Buste van 'Pseudo-Seneca', gepatineerd brons op een marmer sokkel. 19de eeuw. (L:20 x W:18,5 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Naar Michelangelo, 'Lorenzo Di Medici', gepatineerd brons. (L:23 x W:19 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600