Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Barde' gepatineerd brons. (L:16 x W:12 x H:53 cm)
Lot 322

Schattingsprijs: € 500 - € 700

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Barde' gepatineerd brons.

Getekend en getiteld.

Marcel DÉBUT (1865-1933)

16 x 12 x 53 cm

20/03/2024 - 20/03/2024

Schattingsprijs

€ 500 - € 700

Lot nummer

322

23488

Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)
Marcel DÉBUT (1865-1933)

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli. (L:12 x W:26 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pascal Collasse, een gepatineerd en verguld bronzen beeld. Circa 1900. (L:15 x W:25 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marcel DÉBUT (1865-1933) 'Le Défi' gepatineerd brons. (L:19 x W:20 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'La Fierté' gepatineerd brons. (L:20 x W:35 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Erica CHAFFART (1943) 'Buste van een man' terracotta. (L:27 x W:37 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

La Comtesse Du Barry' naar Augustin PAJOU (1730-1809) gepatineerde terracotta. (L:27 x W:46 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène DE BREMAECKER (1879-1963) 'Danseres' gepatineerd brons. 1923. Art Deco. (L:19 x W:35 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Buste van 'Pseudo-Seneca' gepatineerd brons. 19de eeuw. (L:24 x W:29 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800