Een antiek beeld, hout met glazen ogen en beweegbare ledematen. Portugal, 19de eeuw. (L:56 x W:42 x H:125 cm)

Dit stuk werd verkocht op 06.12.2023
Hamerprijs: € 2.000

Een antiek beeld, hout met glazen ogen en beweegbare ledematen. Portugal, 19de eeuw.

Afbeelding van een gezeten dame, met originele sandalen. Hoogstwaarschijnlijk gebruikt, op dat ogenblik, aangeklede pop tijdens een processie.

56 x 42 x 125 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.500

Lot nummer

279

22595

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw. (W:56 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een staander met afbeelding van een engel, gepatineerd resine, een muursokkel, gepatineerd gips. (L:24 x W:25 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote schaal met blauwe glazuur en gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:31 x W:61 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946. (L:40 x W:56 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600