Een figuur van een Dachshund of Tackel hond, Italië. (L:20 x W:55 x H:35 cm)
Lot 319

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een figuur van een Dachshund of Tackel hond, Italië.

20 x 55 x 35 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

319

22094

Een koffiekan, geglazuurd steengoed gemonteerd met zilver. Brussel, 18de eeuw. (L:16 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Cache-Pot' voor Amphora. (H:30 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène Claus, Dame met een pauw 'Orgeuil - Trots'. Polychroom porselein, 19de eeuw. (L:9 x W:8,5 x H:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Herend, een paar vazen met handgeschilderd floraal decor. Polychroom porselein. (L:20 x W:30 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal met blauwe glazuur', voor Perignem. (L:79 x W:29 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem. (H:34 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein. (L:12 x W:25 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340