KERAMAR (XX) 'Vaas' met halve maan motief. Geglazuurde keramiek. (H:34 x D:24 cm)
Lot 169

Schattingsprijs: € 150 - € 250

KERAMAR (XX) 'Vaas' met gekleurd motief. Geglazuurde keramiek.

Onderaan gemerkt K.M.

KERAMAR (XX)

34 cm

24 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

169

21702

KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)

Royal Copenhagen, 7 sierborden en 2 tazza, polychroom porselein met handgeschilderd decor.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pia MANU (XX) 'Salontafel'

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 15 stoelen voor Thonet.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'

Piero DE MARTINI (1939) 'Nina e Santamaria' 8 stoelen voor Cassina.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'vaas' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250