KERAMAR (XX) 'Vaas' met halve maan motief. Geglazuurde keramiek. (H:34 x D:24 cm)
Lot 169

Schattingsprijs: € 150 - € 250

KERAMAR (XX) 'Vaas' met gekleurd motief. Geglazuurde keramiek.

Onderaan gemerkt K.M.

KERAMAR (XX)

34 cm

24 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

169

21702

KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)

Willy VAN DER MEEREN (1923-2002) 'T2' een Tangram bijzettafel. (L:58 x W:67 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote collectie borden, potten en delen van een 'Kaststel', Delft, 18de eeuw. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volkstedt, Rudolstadt, een polychroom porseleinen groep met putti. (L:12,5 x W:23,5 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century tafellamp met een acryl 'Kristal'. (L:28 x W:42 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Norman FOSTER (1935) 'Nomos' voor Tecno (L:76 x W:173 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland. (W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Copenhagen, 'Faun met een panfluit', porselein. (W:8,5 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Marc D'HAENENS (XX) 'Paar wandlichten' (W:20 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800