Verras me
Terug naar account
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Lot 311

Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Omschrijving van het lot


Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw.

Hoogte staande lamp: 180 cm. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)

Afmetingen

70 x 70 x 51 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

311

Lot ID

20017

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)
Twee salontafels en een staande lamp, geel gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (D:70 x W:70 x H:51 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een bijzettafel met vitirine, verguld hout in Lodewijk XVI stijl, Napoleon 3 periode.

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een staander, onyx gemonteerd met een brons en een Corintisch kapiteel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MEUBELEN
Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XVI stijl, borduurwerken. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een antieke slagerstafel of kapblok, afgewerkt met een smeedijzer stierenkop.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Willy RIZZO (1928-2013) 'Flaminia' een salontafel.

Schattingsprijs: € 240 - 340