Een paar borstelpotten, Koraalrood met vergulde afbeelding van een tempel. 19de/20ste eeuw. (H:10 x D:13 cm)
Lot 159

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar borstelpotten, Koraalrood met vergulde afbeelding van een tempel.

19de/20ste eeuw.

10 cm

13 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

159

19910