Een paar borstelpotten, Koraalrood met vergulde afbeelding van een tempel. 19de/20ste eeuw. (H:10 x D:13 cm)
Lot 159

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar borstelpotten, Koraalrood met vergulde afbeelding van een tempel.

19de/20ste eeuw.

10 cm

13 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

159

19910

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf Japanese Imari borden. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elf sierborden, Blauw-wit en Famille Roze, 18de en 19de eeuw. (D:36,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zes stuks Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:23 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een decoratieve Japanse vaas met decor van krijgers. (H:89 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250