Titel | Een paar borstelpotten, Koraalrood met vergulde afbeelding van een tempel. 19de/20ste eeuw. (H:10 x D:13 cm) |
Hoogte | 10 cm |
Diameter | 13 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 159 |
Lot ID | 19910 |
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500