Titel | Een paar borstelpotten, Koraalrood met vergulde afbeelding van een tempel. 19de/20ste eeuw. (H:10 x D:13 cm) |
Hoogte | 10 cm |
Diameter | 13 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 159 |
Lot ID | 19910 |