Milaan en Ludwigsburg, een collectie van 2 figuren, polychroom porselein. 19de eeuw. (D:11 x W:12 x H:27 cm)
Lot 112

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Milaan en Ludwigsburg, een collectie van 2 figuren, polychroom porselein. 19de eeuw.

11 x 12 x 27 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

112

19865

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300