Titel | Milaan en Ludwigsburg, een collectie van 2 figuren, polychroom porselein. 19de eeuw. (D:11 x W:12 x H:27 cm) |
Afmetingen | 11 x 12 x 27 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 112 |
Lot ID | 19865 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300