Een mid-century glazen wereldbol met verlichting. Circa 1960. (H:46 x D:33 cm)
Lot 226

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een mid-century glazen wereldbol met verlichting. Circa 1960.

Gemerkt Staatkundige globe.

De globe is gemaakt uit glas.

46 cm

33 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

226

19557

Lavolaille à Paris, een decoratieve reiskoffer, leder en metaal. (L:60 x W:110 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratief kistje, schildpad en gesculpteerd been, India. (L:17 x W:22 x H:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke vijzel, gepatineerd brons. 17de eeuw. (H:15,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek pistool, Ottomaans, 18de eeuw. (W:53 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een verguld bronzen haardscherm, Rococo stijl afgewerkt met putti. (L:17 x W:72 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar verzilverde eenden, in de stijl van Mauro Manetti. Italie, 20ste eeuw. (L:16 x W:27 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 5 posters, Expo '58. (W:62 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee antieke pistolen, Eén getekend Westwood London, vroeg 19de eeuw. (W:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300