Titel | Een mid-century glazen wereldbol met verlichting. Circa 1960. (H:46 x D:33 cm) |
Hoogte | 46 cm |
Diameter | 33 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 226 |
Lot ID | 19557 |
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500