Verras me
Terug naar account
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Lot 836

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Omschrijving van het lot


Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. Gemaakt uit leder. Circa 1990. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)

Afmetingen

60 x 70 x 100 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

836

Lot ID

17652

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)
Circle Y Brand Yoakum Texas, Een zadel gemaakt uit leder, beenbeschermers en een lasso. (D:60 x W:70 x H:100 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

VARIA
Een briefhouder en inktstel, gepolijst brons. (L:20 x W:30 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

VARIA
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

VARIA
Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
William Goebel, 'De Chef', porselein gemonteerd op een karton met accessoires. (W:20,5 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500