Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw. (D:15 cm)
Lot 498

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Drie Chinese Famille Rose borden, decor van fauna en flora. Qianlong merk en periode. 18de eeuw.

15 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

498

17492

All three plates have a minor chip on the rim, and one plate with a larger chip.

One plate with a small hairline starting on the rim, approximately 2-3 cm long.

Otherwise in our opinion in good condition. Checked under UV light.

Christofle Vendome, een 61-delig verzilverd bestek in een koffer.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee Chinese stoelen, gepatineerd hout met decor van Foo leeuwen en bloemen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese schaal, geel met decor van vleermuizen en symbolen van geluk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese 'Meiping' vaas met blauw-wit decor. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese tegel, decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese schaal 'Phoenix', Daoguang gemerkt

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese theeepot met decor van fauna en flora. Guangxu merk.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve houtsculptuur van een tempel, Sri Lanka.

Schattingsprijs: € 300 - 500