Charles CATTEAU (1880-1966) Vaas met decor 2170. (42 x 24cm)
Lot 841

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Charles CATTEAU (1880-1966) Een vaas met nummer 1296 en decor 2170. Een zeldzame model en decor gemerkt voor Boch Keramis.

Charles CATTEAU (1880-1966)

42 cm

24 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

841

12384

De vaas is, in onze mening, in een zeer goede staat, zonder enige gebreken.

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco. (W:18,5 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger GUERIN (1896-1954), Georges LOSSON (1908-1987), en Anoniem, tien stuks Grès steengoed. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote collectie borden, potten en delen van een 'Kaststel', Delft, 18de eeuw. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland. (W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jacques & Dani RUELLAND (XX-XXI) 'Vazen' (H:41 x D:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora. (H:30 x D:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Geert VAN ACKER (XX) 'De Bezoeker', terracotta. (L:16 x W:17 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500