Charles CATTEAU (1880-1966) |
Titel | Charles CATTEAU (1880-1966) Vaas met decor 2170. (42 x 24cm) |
Hoogte | 42 cm |
Diameter | 24 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.500 |
Lot nummer | 841 |
Lot ID | 12384 |
De vaas is, in onze mening, in een zeer goede staat, zonder enige gebreken.
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250