Charles CATTEAU (1880-1966) Vaas met decor 2170. (42 x 24cm)
Lot 841

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Charles CATTEAU (1880-1966) Een vaas met nummer 1296 en decor 2170. Een zeldzame model en decor gemerkt voor Boch Keramis.

Charles CATTEAU (1880-1966)

42 cm

24 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

841

12384

De vaas is, in onze mening, in een zeer goede staat, zonder enige gebreken.

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500