Een antieke ophangbeugel voor straatbord, gemaakt uit smeedijzer. (H:122cm)
Lot 896

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.500

Een antieke ophangbeugel voor straatbord, gemaakt uit smeedijzer, periode 1900.

200 cm

122 cm

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.500

Lot nummer

896

11296

Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twaalf kinderramelaars, vooral gemaakt uit zilver. (H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150