Titel | Een antieke ophangbeugel voor straatbord, gemaakt uit smeedijzer. (H:122cm) |
Breedte/diepte | 200 cm |
Hoogte | 122 cm |
Schattingsprijs | € 1.200 - € 1.500 |
Lot nummer | 896 |
Lot ID | 11296 |
Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340