Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. (52 x 25 cm)
Lot 550

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Landschap' een schilderij, olie op doek.

Charly DEVARENNES (1928-2010)

52 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

550

11295

Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)

Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs: € 150 - 250

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand LAUREYS (1867-?) 'La Lisseuze' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

Guillaume MICHIELS (1909-1997) 'Interieur van de kapel' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Théo VAN RYSSELBERGHE (1862-1926) 'Spinster' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000