Charly DEVARENNES (1928-2010) |
Titel | Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. (52 x 25 cm) |
Breedte/diepte | 52 cm |
Hoogte | 25 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 550 |
Lot ID | 11295 |
Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340