Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. (52 x 25 cm)
Lot 550

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Landschap' een schilderij, olie op doek.

Charly DEVARENNES (1928-2010)

52 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

550

11295

Charly DEVARENNES (1928-2010)

Albert DOMBE (XX) 'Marktscène'. (W:99 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henri Victor WOLVENS (1896-1977) 'Zeezicht' (W:30 x H40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'. (W:39 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan VAN BAELEN (1946) 'Winterlandschap met ijsschaatsers'. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500