Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Landschap' een schilderij, olie op doek. (52 x 25 cm)
Lot 550

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Charly DEVARENNES (1928-2010) 'Landschap' een schilderij, olie op doek.

Charly DEVARENNES (1928-2010)

52 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

550

11295

Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)
Charly DEVARENNES (1928-2010)

Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) 'Boottocht bij Huwelijk' mixed media op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Franz COURTENS (1854-1943) 'Bateau de pëche à la côte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)