Verras me
Terug naar account
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Lot 005

Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Omschrijving van het lot


Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)

Hoogte

20,5 cm

Diameter

12,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

5

Lot ID

11290

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een paar Chinese vazen met dubbel decor van krijgers en hofdames, fauna en flora. 19de/20Ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

AZIATISCH
Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een Famille Rose Chinese vaas met handgeschilderd decor versierd met bloemen, perzikken en vlinders. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 250 - 350

AZIATISCH
Een paar Chinese schalen gemaakt uit blauw-wit porselein. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500