Titel | Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm) |
Hoogte | 20,5 cm |
Diameter | 12,5 cm |
Schattingsprijs | € 50 - € 100 |
Lot nummer | 5 |
Lot ID | 11290 |
Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300