Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Lot 005

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond.

20,5 cm

12,5 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

5

11290

Een grote Chinese schaal, Famille Rose met decor van een pauw en bloesems. 19de eeuw. (H:12,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, Famille Rose met decor van Fauna en Flora. (H:60 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese celadon vaas, decor van bloemen. 19de eeuw. (H:56 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300