Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond. (H:20,5cm)
Lot 005

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een ajour gesculpteerde vaas gemaakt uit hout versierd met draak en foo hond.

20,5 cm

12,5 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

5

11290

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van vogels en bloemen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese vazen, Famille Verte, met decor van bloemen en symbolen van geluk. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Chinese vazen, decor van dames en spelende kinderen in de tuin.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese gemberpot, Famille Verte met decor van bonsai, antiquiteiten en hofdames. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese vaas, blauw-wit decor van fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese pot, blauw-wit decor 'Scrolling Lotus', 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese 'Gu' vazen, blauw-wit decor. Gemerkt Yongzheng Reign. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese theepot met decor van spelende kinderen en een optocht.

Schattingsprijs: € 200 - 300