Een uitzonderlijk dressoir gesculpteerde panelen, symbolen van de loge, vrijmetselarij. Gemaakt in Eeklo (H:172,5cm)
Lot 443

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een uitzonderlijk dressoir met fijn gesculpteerde panelen, symbolen van de loge, vrijmetselarij. Gemaakt in Eeklo, eerste helft 20ste eeuw.

66 x 195 x 172,5 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

443

11279

Een elegante glazen en bestekkast, gesculpteerd palissander met een vitrinekast. Louis Philippe (L:63 x W:109 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar zetels, gesculpteerd hout in Lodewijk XVI stijl, borduurwerken. Circa 1920. (L:80 x W:150 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Pieter DE BRUYNE (1931-1987) 'Barkast'. (L:48 x W:153,5 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een drie laden kast, gesculpteerd hout. 17de/18de eeuw. (L:62 x W:178 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een smeedijzer en verguld metaal salontafel met glazen blad. Circa 1930. Art Deco. (L:50 x W:105 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century salontafel met omkeerbaar bovenblad in de stijl van Louis Van Teeffelen. (L:49 x W:100 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een rijk gesculpteerde dressoir met kroon, notelaar, Italiaanse Renaissance. (L:63 x W:185 x H:124 cm)

Een rijk gesculpteerde tafel, notelaar, Italiaanse Renaissance. (L:84 x W:180 x H:82 cm)