Een collectie van 2 bakkerskarren gemaakt uit hout. (H:117cm)
Lot 403

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een collectie van 2 bakkerskarren gemaakt uit hout. Eerste heflt 20ste eeuw.

54 x 98 x 117 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

403

11277

Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340