Een collectie van 2 bakkerskarren gemaakt uit hout. (H:117cm)
Lot 403

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een collectie van 2 bakkerskarren gemaakt uit hout. Eerste heflt 20ste eeuw.

54 x 98 x 117 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

403

11277

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een elegant damesbureel, notelaar met marqueterie inlegwerk. 19de eeuw. (L:50 x W:88 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300