Een toonbank gemaakt uit smeedijzer en hout, gebruikt in de Paris Londres, Brugge. (H:85cm)
Lot 405

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een toonbank gemaakt uit smeedijzer en hout, gebruikt in de Paris Londres, Brugge. Tweede helft 20ste eeuw.

72 x 169 x 85 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

405

11254

Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500