Een grote Jardinière op voet, gemaakt in Italië en gemerkt Dini and Cellai Signa. In de stijl van Massier.
Lot 947

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een grote Jardinière op voet, gemaakt in Italië en gemerkt Dini and Cellai Signa. In de stijl van Massier. Eind 19de eeuw.

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

947

11253

Leica R-E, Summicron-R F2 E55

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rolleiflex Synchro-Compur, Franke & Heidece, Germany.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leica, vier lenzen, en twee filters.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar decoratieve theatermaskers, Geitenbokken, Papier-Maché, circa 1920.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Leica M3, No. 9100077.

Schattingsprijs: € 600 - 800