Een grote Jardinière op voet, gemaakt in Italië en gemerkt Dini and Cellai Signa. In de stijl van Massier.
Lot 947

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een grote Jardinière op voet, gemaakt in Italië en gemerkt Dini and Cellai Signa. In de stijl van Massier. Eind 19de eeuw.

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

947

11253

Keith HARING (1958-1990)(attr.) een gesigneerd 1 dollar biljet (1985)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Gesigneerd 1 dollar biljet (1987)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis & Vogel' een paar figuren van een vogel gemaakt ui kunsthars en metaal.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500