Een grote Jardinière op voet, gemaakt in Italië en gemerkt Dini and Cellai Signa. In de stijl van Massier.
Lot 947

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een grote Jardinière op voet, gemaakt in Italië en gemerkt Dini and Cellai Signa. In de stijl van Massier. Eind 19de eeuw.

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

947

11253