Titel | Een grote Jardinière op voet, gemaakt in Italië en gemerkt Dini and Cellai Signa. In de stijl van Massier. |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 947 |
Lot ID | 11253 |
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200