Verner PANTON (1926-1998) Een collectie van 6 '123 system' stoelen. (H:87cm)
Lot 362

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Verner PANTON (1926-1998) Een collectie van 6 '123 system' stoelen.

Verner PANTON (1926-1998)

57 x 50 x 87 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

362

11252

Verner PANTON (1926-1998) Een collectie van 6

Een grote figuratieve gans, verguld metaal, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Lucien GHOMRI (1949) 'Vis' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' onderaan getekend R.V.D.W.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lucien GHOMRI (1949) 'Walvis' gesculpteerde marmer.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' lichtblauwe glazuur circa 1956-1957

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas met blauwe, matte glazuur' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 300 - 500