Een vitrinekast gemaakt door Jonathan Charles in Engeland. 20ste eeuw. (H:239cm)
Lot 445

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een vitrinekast gemaakt door Jonathan Charles in Engeland. 20ste eeuw.

50 x 220 x 239 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

445

11242

Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500