Een vitrinekast gemaakt door Jonathan Charles in Engeland. 20ste eeuw. (H:239cm)
Lot 445

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een vitrinekast gemaakt door Jonathan Charles in Engeland. 20ste eeuw.

50 x 220 x 239 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

445

11242

Een bijzettafel in twee niveau's, gefineerd hout, Art Deco. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie decoratieve stoeltjes, gesculpteerd hout in Lodewijk XVI stijl. (L:42 x W:43 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een decoratieve bijzettafel met een Fleur De Lys decor. (H:72 x D:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote 'boomstamtafel' gemonteerd op een inox onderstel. (L:98 x W:350 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een groen gepatineerde tuinbank, getekend S.Sauveur en Grassin à Arras. (L:68 x W:105 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een elegante glazen en bestekkast, gesculpteerd palissander met een vitrinekast. Louis Philippe (L:63 x W:109 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve tafel met decor van 'Kraanvogels' op een Lodewijk XVI stijl tafelpoot. (H:75 x D:93 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een bureautafel, hout gemonteerd met leder en brons in Lodewijk XV stijl. (L:75 x W:160 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500