Een grote luchter gemaakt uit brons en versierd met geslepen glas, 16 lichtpunten (H:120cm)
Lot 1044

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een grote luchter gemaakt uit brons en versierd met geslepen glas, 16 lichtpunten. Eerste helft 20ste eeuw.

120 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

1044

11241

Een luchter gemaakt in art deco stijl uit smeedijzer en afgewerkt met pate-de-verre lampkappen gemerkt Muller. (H:100cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ygnacio BARANGA (XX) 'Osqar Lamp'. Circa 1980.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ove SANDEBERG (XX) 'Tafellamp' gemaakt uit geëtst glas voor Kosta Boda

Schattingsprijs: € 100 - 200