Een grote luchter gemaakt uit brons en versierd met geslepen glas, 16 lichtpunten (H:120cm)
Lot 1044

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een grote luchter gemaakt uit brons en versierd met geslepen glas, 16 lichtpunten. Eerste helft 20ste eeuw.

120 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

1044

11241

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië. (L:10 x W:16 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMAR (XX) twee tafellampen. (H:42 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970. (H:25 x D:66 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Drie tafellampen, brons onyx en opaline. (H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Glashutte Limburg, 3 grote en matte wit glazen bollen, Bauhaus, circa 1960.

Schattingsprijs: € 300 - 500