Een grote luchter gemaakt uit brons met glas in lood. (H:105cm)
Lot 1046

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een grote luchter gemaakt uit brons met glas in lood. Eerste helft 20ste eeuw.

105 cm

88 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

1046

11240

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke luchter, messing met gekleurd en wit glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Lampe Bouillotte, brons in Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970.

Schattingsprijs: € 120 - 180

KERAMAR (XX) twee tafellampen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340