Een grote luchter gemaakt uit brons met glas in lood. (H:105cm)
Lot 1046

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Een grote luchter gemaakt uit brons met glas in lood. Eerste helft 20ste eeuw.

105 cm

88 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

1046

11240

Ove SANDEBERG (XX) 'Tafellamp' gemaakt uit geëtst glas voor Kosta Boda

Schattingsprijs: € 100 - 200

Ygnacio BARANGA (XX) 'Osqar Lamp'. Circa 1980.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een luchter gemaakt in art deco stijl uit smeedijzer en afgewerkt met pate-de-verre lampkappen gemerkt Muller. (H:100cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250