Een paraplu staander gemaakt uit koper. (H:91cm)
Lot 959

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een paraplu staander gemaakt uit koper.

25 x 37 x 91 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

959

11239

Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300