Een paraplu staander gemaakt uit koper. (H:91cm)
Lot 959

Schattingsprijs: € 50 - € 100

Een paraplu staander gemaakt uit koper.

25 x 37 x 91 cm

Schattingsprijs

€ 50 - € 100

Lot nummer

959

11239

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles Leblanc, Een antieke inktpot en pennenhouder, brons op zwarte marmer. Art Nouveau. (L:18 x W:26 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300