Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme au chapeau d'oiseau' een lithografie, 17/96. (58 x 79 cm)
Lot 670

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme au chapeau d'oiseau' een lithografie, 17/96.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

58 cm

79 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

670

11235

Meer van deze artiest

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Figuur van een dame' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Chapeau Des Fleurs' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme Au Chapeau Oiseau' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deux Femmes' een lithografie

Schattingsprijs: € 150 - 250

Andy WARHOL (1928-1987) 'Two dollars' (c.1976).

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jules DE PRAETERE (1879-1947) 'Bloemen stilleven' olie op doek.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw Monnik', olie op paneel. 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Adolphe DILLENS (1821-1877) 'Sneeuwpret' olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Emile ROMMELAERE (1873-1961) 'Twee Boeren' olie op doek.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 150 - 250

Louis ROBBE (1806-1887) 'Zonsondergang', olie op doek.