Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme au chapeau d'oiseau' een lithografie, 17/96. (58 x 79 cm)
Lot 670

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme au chapeau d'oiseau' een lithografie, 17/96.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

58 cm

79 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

670

11235

Albert GOETHALS (1885-1973) 'Westkapelle' (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marthe DE SPIEGELEIR (1897-1991) 'Begijnhof' (W:60 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaamse School, 'Heilige Augustinus met staf en putto', olie op doek. 18de eeuw. (W:60 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antiek houtgesculpteerd kader, Barokke stijl, 19de eeuw. (W:114 x H:177 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Edouard DETAILLE (1848-1912) 'Les Cosaques D'Ataman' & 'Le Bourget' (W:94 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Landschap met een zitbank' (W:55 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Dolf VAN ROY (1858-1943) 'Interieurzicht' (W:50 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Het gezin, tussen kermismolen' (W:63 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250