Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (58 x 72 cm)
Lot 671

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

58 cm

72 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

671

11234

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Ondergaande Zon'. (W:35 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Naar de kerk'. (W:67 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Parijs'. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861. (W:58,5 x H:37,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700