Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (58 x 72 cm)
Lot 671

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

58 cm

72 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

671

11234

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Anto DIEZ (1914-1992) 'Lente Poezië' circa 1954.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Marine bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 400 - 600

James ENSOR (1860-1949) 'De hoofdzonden beheerst door de dood'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500