Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (58 x 72 cm)
Lot 671

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

58 cm

72 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

671

11234

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500