Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) |
Titel | Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (58 x 72 cm) |
Breedte/diepte | 58 cm |
Hoogte | 72 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 671 |
Lot ID | 11234 |