Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste. (58 x 72 cm)
Lot 671

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Femme' een lithografie, gemerkt Epreuve D'artiste.

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006)

58 cm

72 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

671

11234

Léon VALCKENAERE (1853-1926)(attr) 'Zicht op de haven' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Auguste VANDECASTEELE (1889-1969) 'De Haven', olie op doek

Schattingsprijs: € 400 - 600

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Mistige ochtend in mei', olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Interieur met figuren' olie op papier.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pablo ATCHUGARRY (1954) 'Zonder Titel' olie op papier. 2001

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw Monnik', olie op paneel. 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herman VERBAERE (1906-1993) 'Zicht op de kapel' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Edouard VERSCHAFFELT (1874-1955) 'Calme Du Soir' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600