Een documentenkoffer gemaakt in Oosterse stijl, afgewerkt met metaal en ingelegd met parelmoer. (H:10cm)
Lot 937

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een documentenkoffer gemaakt in Oosterse stijl, afgewerkt met metaal en ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

34 x 39 x 10 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

937

11232

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250