Een documentenkoffer gemaakt in Oosterse stijl, afgewerkt met metaal en ingelegd met parelmoer. (H:10cm)
Lot 937

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een documentenkoffer gemaakt in Oosterse stijl, afgewerkt met metaal en ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

34 x 39 x 10 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

937

11232

JACOB-PETIT (1796-1868) 'Tafelspiegel' gemaakt uit porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een collectie van 3 paar kandelaars, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Een stel antieke strijkijzers, gemaakt uit messing en gietijzer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

MAN RAY (XX) "Cadeau", 1974, nummer 2114/5000

Schattingsprijs: € 500 - 700