Een documentenkoffer gemaakt in Oosterse stijl, afgewerkt met metaal en ingelegd met parelmoer. (H:10cm)
Lot 937

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een documentenkoffer gemaakt in Oosterse stijl, afgewerkt met metaal en ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

34 x 39 x 10 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

937

11232

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250