Een antieke ceremoniële gong, versierd met champleve email. (H:28cm)
Lot 006

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een antieke ceremoniële gong, versierd met champleve email.

28 cm

25,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

6

11231

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300