Een antieke ceremoniële gong, versierd met champleve email. (H:28cm)
Lot 006

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een antieke ceremoniële gong, versierd met champleve email.

28 cm

25,5 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

6

11231

Een Chinese schaal 'Phoenix', Daoguang gemerkt . (H:5 x D:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie polychroom porseleinen figuren van Boeddha en Lao Tse. (L:7 x W:10 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese 'Meiping' vaas met blauw-wit decor. 20ste eeuw. (H:25 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Meiping vaas, Famille Verte met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:31 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese zeshoekige cache-pot, Qianjian Cai, decor van kalligrafie en kinderen. (H:16,5 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met turquoise grond decor, Qianlong merk. 20ste eeuw. (H:26 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een paar Japanse vazen, gepatineerd brons. 19de eeuw. (H:26 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Thaise figuur van staande Boeddha, gepatineerd brons. (W:16 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300