Een hoofd van een kind gemaakt uit terracotta. (H:14cm)
Lot 500

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een hoofd van een kind gemaakt uit terracotta. 19de eeuw. Afmetingen zonder sokkel.

16 cm

14 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

500

11230

Albert Maurice DEKORTE (1889-1971) 'Naakt' gecracqueleerde faience.

Schattingsprijs: € 240 - 340

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Jean-Baptiste HUGUES (1849-1930) 'Fazanten' kunstbrons op onyx en marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300