Een hoofd van een kind gemaakt uit terracotta. (H:14cm)
Lot 500

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een hoofd van een kind gemaakt uit terracotta. 19de eeuw. Afmetingen zonder sokkel.

16 cm

14 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

500

11230

Mathurin MOREAU (1822-1912) 'Spinster' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Pascal Collasse, een gepatineerd en verguld bronzen beeld. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfred BOUCHER (1850-1934) 'De Graver' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Faucheur' gepatineerd brons

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Nicolas TIMAR (1939) 'Draaisculptuur' gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

War VAN ASTEN (1888-1958) 'Buste van Alfons Blomme' gepatineerd brons.

Dame gezeten in een lounge stoel, neoklassieke stijl. Gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Guttenberg' gepatineerd brons. Hors Concours.