Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933) 'L'orangerie' een lithografie, 118/125. (59 x 40 cm)
Lot 615

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933) 'L'orangerie' een lithografie, 118/125.

Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933)

59 cm

40 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

615

11207

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zicht op Lisseweghe' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Maria Magdalenakerk te Goes, Nederland' olie op doek.

Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Het bos' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Keith HARING (1958-1990)(attr.) 'Winthrop Street' een gehandtekend bord uit de New Yorkse metro. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Louis ROBBE (1806-1887) 'Het Zwarte Schaap' een schilderij, olie op doek

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500