Een expressionistisch landschap in de stijl van Constant PERMEKE (1886-1952), olie op papier. (61 x 46 cm)
Lot 574

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een expressionistisch landschap in de stijl van Constant PERMEKE (1886-1952), olie op papier. Achteraan gemerkt CP, 'Encadrements d'art Rombouts Maes Anvers'

Constant PERMEKE (1886-1952)

61 cm

46 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

574

11203

Guy BERBÉ (1937) 'Les Compasses' 1971. (W:52 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Guy BERBÉ (1937) 'Les Cravattes' 1968. (W:67 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Georges BRAQUE (1882-1963) 'Le guéridon noir', Uitgave van het Louvre Museum. (W:61 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

J. J. Wolff and Carle VERNET (1758-1836) 'De Veldslagen van het Franse Keizerrijk', vier gravures. (W:75 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw (W:318 x H:137 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'. (W:73 x H:64,5 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Jules DUBOIS (1888-1958) 'Boszicht' (W:69 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 27/09/1670. (W:183 x H:183 cm)