Een expressionistisch landschap in de stijl van Constant PERMEKE (1886-1952), olie op papier. (61 x 46 cm)
Lot 574

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een expressionistisch landschap in de stijl van Constant PERMEKE (1886-1952), olie op papier. Achteraan gemerkt CP, 'Encadrements d'art Rombouts Maes Anvers'

Constant PERMEKE (1886-1952)

61 cm

46 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

574

11203

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340