Geen handtekening gevonden 'Kermis in het Vlaamse Dorp' een schilderij in de stijl van Gustaaf Desmet, olie op doek. (132 x 118
Lot 740

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Geen handtekening gevonden 'Kermis in het Vlaamse Dorp' een schilderij in de stijl van Gustaaf Desmet, olie op doek.

132 cm

118 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

740

11201

Geen handtekening gevonden

Een antiek schilderij 'Marine' Engelse of Nederlandse school, olie op een paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Dubbende Man' een ingekleurde ets. 1990.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Livia CANESTRARO (1936) 'Family of 5', olie op doek. 1964-1967-1972

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Georges DE SLOOVERE (1873-1970) 'Les Baigneuses' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Jozef MEES (1898-1987) 'Abstract' olie op board. 1984.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Franz VAN GENESEN (1887-1945) 'Hoeve tussen de bomen' olie op doek.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Robert KETELSLEGERS (1939) 'Drie Dames' olie op board. 1966.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Armand JAMAR (1870-1946) 'Watermolen' olie op doek. 1939.

Schattingsprijs: € 200 - 300