Yvo VANDERZANDE (XX) 'De Caroussel' een schilderij, olie op paneel. 1981. (144 x 96 cm)
Lot 734

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Yvo VANDERZANDE (XX) 'De Caroussel' een schilderij, olie op paneel. 1981.

Yvo VANDERZANDE (XX)

144 cm

96 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

734

11196

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'. (W:38 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luc PEIRE (1916-1994) Louxor B' een lithografie. (W:19,5 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCRIVO (1942) twee tekeningen, pastel op papier. (W:19 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 27/09/1670. (W:183 x H:183 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen. (W:10,5 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Serge CREUZ (1924-1997) 'Le Jardin De Sabine' 1989. (W:66 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratief schilderij 'Vertrek op Jacht' olie op doek. (W:91 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Edouard DETAILLE (1848-1912) 'Les Cosaques D'Ataman' & 'Le Bourget' (W:94 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340