Verras me
Terug naar account
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Lot 727

Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Omschrijving van het lot


Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Artiesten

Robert DE MAN (1949-2016)

Titel

Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)

Breedte/diepte

120 cm

Hoogte

103 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

727

Lot ID

11193

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)
Robert DE MAN (1949-2016) 'Bouwvakkers' een tekening, Gouache op papier. 1991. (120 x 103 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


SCHILDERIJEN
Een antiek landschap, olie op metaal, Italiaanse school, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

SCHILDERIJEN
Frédéric HENRIET (1826-1918) 'Dorpzicht' olie op paneel. 1898

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
C.B. HOYO (1995) 'Stand in front and pretend you're into art', 2022

Schattingsprijs: € 400 - 600

SCHILDERIJEN
Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Vrouw met kat', een lithografie

Schattingsprijs: € 100 - 200

SCHILDERIJEN
Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800

SCHILDERIJEN
Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

SCHILDERIJEN
Isidore VERHEYDEN (1846-1905) 'Boer met een koe' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 400 - 600