Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd. (13 x 16 cm)
Lot 742

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd.

13 cm

16 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

742

11179

Geen handtekening gevonden

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gestorven Christus met een aartsengel, olie op paneel. 18de/19de eeuw. (W:75,5 x H:80,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jan VAN BAELEN (1946) 'Winterlandschap met ijsschaatsers'. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Cyprien BOULET (1877-1972) 'Bloemenstilleven'. (W:60 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henri PAUWELS (1903-1983) 'De Boerderij'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Ossip ZADKINE (1890-1967) 'Pieta'. (W:38 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustave VIDAL (1895-1966) 'Avondzicht'. (W:55 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300