Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd. (13 x 16 cm)
Lot 742

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd.

13 cm

16 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

742

11179

Geen handtekening gevonden

Naar Cornelis VAN LEEMPUTTEN (1841-1902) 'Schapen' olie op paneel. (W:48,5 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Léon DE SMET (1881-1966) 'Stilleven' olie op doek. 1930. (W:92 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Rustende koe in een stal, een schilderij, olie op board. Getekend rechts onderaan. (W:40 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief schilderij naar de Mona Lisa. Olie op paneel. (W:51,5 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Harry BUYCK (1928-2017) 'Vier tekeningen' houtskool & potlood op papier. (W:35 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Edmond VAN DOOREN (1896-1965) 'Futuristische Compositie' olie op doek. 1956. (W:120 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een decoratief schilderij 'Vissers in Kisangani, Congo' Olie op doek. Getekend Ka Sarug. (W:80,5 x H:64,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Schaapherder, landschap met windmolen' olie op doek. (W:150 x H:100 cm)