Titel | Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd. (13 x 16 cm) |
Breedte/diepte | 13 cm |
Hoogte | 16 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 742 |
Lot ID | 11179 |
Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd.