Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd. (13 x 16 cm)
Lot 742

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd.

13 cm

16 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

742

11179

Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden

Gaston THEUNINCK (1900-1977) 'Abstract Landschap' een schilderij, olie op doek. (120 x 80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Marine' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Aimé VAN BELLEGHEM (1922-1996) 'De Gitaarspeler' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600