Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd. (13 x 16 cm)
Lot 742

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd.

13 cm

16 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

742

11179

Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden
Geen handtekening gevonden

Floris JESPERS (1889-1965) 'Gezeten figuur' gouache op papier. 1943.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Charles HERMANS (1839-1924) 'Naakt' olie op doek

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Lievin HERREMANS (1858-1907/21) 'Bij de haard' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een collectie van 4 plaquettes, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Lucien FRANK (1857-1920) 'Marine' olie op doek

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Henry ROLAND (1919-2000) 'Bloemenvaas' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Max Léon MOREAU (1902-1992) 'Portret van een man' olie op doek. 1938

Schattingsprijs: € 600 - 800