Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd. (13 x 16 cm)
Lot 742

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Geen handtekening gevonden 'Portret van een fluitspeler' 18de eeuw, Olie op paneel. Gemonogrammeerd.

13 cm

16 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

742

11179

Geen handtekening gevonden

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Eugène LAERMANS (1864-1940) 'L'église rustique' 1914.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Luis CABALLERO (1943-1995) 'Zonder Titel' 1987.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Léon BRUNIN (1861-1949) "De Verzamelaar"