Een uitzonderlijk levensgroot beeld 'Onze Lieve Vrouw van Smarten', met een zwaard gemaakt uit zilver
Lot 855

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Een uitzonderlijk levensgroot beeld 'Onze Lieve Vrouw van Smarten', met een zwaard gemaakt uit zilver. Het beeld is gemaakt uit gesculpteerd hout. 19th century.

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

855

11145

Een uitzonderlijk levensgroot beeld

Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte. (W:17 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie grote kruisbeelden, gesculpteerd hout en gips. (W:46 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Een antieke 'Hostie-bakvorm', gietijzer. 19de eeuw. (L:17 x W:74 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee 'Misssale Romanum' misboeken. (W:23 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600