Verras me
Terug naar account
Een uitzonderlijk levensgroot beeld 'Onze Lieve Vrouw van Smarten', met een zwaard gemaakt uit zilver
Lot 855

Een uitzonderlijk levensgroot beeld 'Onze Lieve Vrouw van Smarten', met een zwaard gemaakt uit zilver

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Omschrijving van het lot


Een uitzonderlijk levensgroot beeld 'Onze Lieve Vrouw van Smarten', met een zwaard gemaakt uit zilver. Het beeld is gemaakt uit gesculpteerd hout. 19th century. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een uitzonderlijk levensgroot beeld 'Onze Lieve Vrouw van Smarten', met een zwaard gemaakt uit zilver

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

855

Lot ID

11145

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld
Een uitzonderlijk levensgroot beeld

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een Diptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk. 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een Triptiek, email op koper, Limoges, Frankrijk, 20ste eeuw. 

Schattingsprijs: € 300 - 500

BEELDEN
Een antieke houtsculptuur met polychromie, afbeelding van Heilige Antonius met kind. 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
Een paar antieke reliekhouders met afbeelding van Maria en Josef met kind. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

BEELDEN
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120