Een groot Chinees bord versierd met vissen. 19de eeuw.
Lot 057

Schattingsprijs: € 200 - € 300

44,5 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

57

11140

Een Chinese monochrome 'Sang De Boeuf' vaas. (H:29 x D:22,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar Chinese vazen met een fijn decor van pauwen. 20ste eeuw. (H:41 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote boeddha, verguld hout afgewerkt met glas. 20ste eeuw. (L:26 x W:68 x H:148 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Japanse vaas met drakendecor, gepatinered brons. Meji periode. (H:36,5 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke vooraardpot, geglazuurd steengoed. Waarschijnlijk Zuid-Oost Azië (H:28,5 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot en decoratief tuinbeeld van een vliegende Bodhisattva (L:60 x W:90 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een paar vierkante Chinese Famille Roze vazen. (L:15 x W:15 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, blauw-wit decor met twee draken, 19de eeuw. (H:57,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500