Titel | Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw. (H:17cm) |
Hoogte | 17 cm |
Diameter | 14 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 881 |
Lot ID | 11129 |
De kandelaar werd opnieuw op de voet gemonteerd. Restauratie.
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500