Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw. (H:17cm)
Lot 881

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw.

17 cm

14 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

881

11129

De kandelaar werd opnieuw op de voet gemonteerd. Restauratie.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een abstracte houtsculptuur, gemerkt J.D. 1972.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote collectie prothetische ogen, glas, 73 stuks, Circa 1900.