Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw. (H:17cm)
Lot 881

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw.

17 cm

14 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

881

11129

De kandelaar werd opnieuw op de voet gemonteerd. Restauratie.

Een antiek kader, imitatie schildpad en geëboniseerd hout. Napoleon 3, 19de eeuw. (W:56 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een manjok stamper, en een sculptuur, Afrika, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940. (L:40 x W:40 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900. (W:39 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons. (H:13 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946. (L:40 x W:56 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jules SARLANDIE (1874-1936) 'Portret van een dame' een email plaquette voor Limoges. (W:21,5 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920. (H:48 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700