Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw. (H:17cm)
Lot 881

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw.

17 cm

14 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

881

11129

De kandelaar werd opnieuw op de voet gemonteerd. Restauratie.

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een briefhouder en inktstel, gepolijst brons. (L:20 x W:30 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500