Titel | Een rokkandelaar gemaakt uit brons, Waarschijnlijk Spanje, 16de/17de eeuw. (H:17cm) |
Hoogte | 17 cm |
Diameter | 14 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 881 |
Lot ID | 11129 |
De kandelaar werd opnieuw op de voet gemonteerd. Restauratie.