PRIMAVERA (XX) een vaas gemaakt uit grès steengoed met geëmailleerd decor van paarden. (H:43cm)
Lot 331

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

PRIMAVERA (XX) een vaas gemaakt uit grès steengoed met geëmailleerd decor van paarden.

De vaas is onderaan gemerkt: 'Primavera'

Conditie: Er is een grote barst op de achterzijde van de vaas, zonder randschilfers.

PRIMAVERA (XX)

43 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

331

11127

Herend Porcelain, een koffie/thee en dessertservies, handgeschilderd porselein. (D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een grote 8-hoekige tafel gemaakt uit graniet. (L:142,5 x W:142,5 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein. (L:12 x W:25 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Mauro MANETTI (1946) 'uitzonderlijke grote Ananas Ijsemmer'. (H:38 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Belgo Chrome, een paar etagères met verlichting. Circa 1980. (L:32 x W:32 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Omgeving van JACOB-PETIT (1796-1868) 'Twee Figuren met bloemen', polychroom porselein. (L:10 x W:12 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Scheibe-Alsbach 'La Laitière' D'après Greuze. Polychroom porselein, Saxony, Duitsland. (L:21 x W:23 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Cini BOERI (1924-2020) 'Lunario' een salontafel metaal en glas. (L:110 x W:150 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800