PRIMAVERA (XX) een vaas gemaakt uit grès steengoed met geëmailleerd decor van paarden. (H:43cm)
Lot 331

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

PRIMAVERA (XX) een vaas gemaakt uit grès steengoed met geëmailleerd decor van paarden.

De vaas is onderaan gemerkt: 'Primavera'

Conditie: Er is een grote barst op de achterzijde van de vaas, zonder randschilfers.

PRIMAVERA (XX)

43 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

331

11127

Boch Keramis, een faience vaas. Art Deco.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' groene glazuur, voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers', zwarte metaalgeglazuurde keramiek. 2011

Schattingsprijs: € 200 - 300

Beatty PERMEKE (1916-1991) 'Schaal' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 2 kinderen met paraplu. 152 II A / 152 II B

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pauw' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' geglazuurde keramiek, voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Mario BELLINI (1935) 'Cab Chair 412' voor Cassina, 4 stoelen in donkerbruin leder.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800