PRIMAVERA (XX) een vaas gemaakt uit grès steengoed met geëmailleerd decor van paarden. (H:43cm)
Lot 331

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

PRIMAVERA (XX) een vaas gemaakt uit grès steengoed met geëmailleerd decor van paarden.

De vaas is onderaan gemerkt: 'Primavera'

Conditie: Er is een grote barst op de achterzijde van de vaas, zonder randschilfers.

PRIMAVERA (XX)

43 cm

25 cm

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

331

11127

Een keramische tijger, Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jacques MONIQUET (XX-XXI) 'Schaal' voor Cheret.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lladro, een Paard. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Tafellamp' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek pijprek, Vlaams Aardewerk, 'Les 7 Péchés Capitaux De L'Allemagne'. Na Eerste Wereldoorlog.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pladijs' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Patek Philippe 'Le Vase Grec', een vide poche.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Theo BLICKX (1875-1963) 'Rouwende'.

Schattingsprijs: € 150 - 250