Pierre OCQUET (1926) 'Garnaalvissers in Oostduinkerke' een groot schilderij, olie op paneel. (200 x 120 cm)
Lot 717

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Pierre OCQUET (1926) 'Garnaalvissers in Oostduinkerke' een groot schilderij, olie op paneel.

Pierre OCQUET (1926)

200 cm

120 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

717

11125

Marc CHAGALL (1887-1985) 'Cirque'. (W:29,3 x H:38,3 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een paar decoratieve Marine schilderijtjes, olie op paneel. Getekend 'Douyce D'. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee decoratieve schilderijen 'Schaapsherder' en Jachttrofeën'. (W:120 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Edouard DETAILLE (1848-1912) 'Les Cosaques D'Ataman' & 'Le Bourget' (W:94 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Joseph VERDEGEM (1897-1957) 'Lof Van De Hand'. (W:13,8 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jef VAN LEEMPUTTEN (1867-1948) 'Leeuwen'. (W:50 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Roger WITTEVRONGEL (1933) 'Twee lithografieën'. (W:30 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Balthazar Paul OMMEGANCK (1755-1826)(Atrr.) 'Landschap met een windmolen' (W:48 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200