M. SCHOUTEN (XIX) 'Jongedame' een ovaal schilderij, olie op doek (70 x 80 cm)
Lot 705

Schattingsprijs: € 300 - € 500

M. SCHOUTEN (XIX) 'Jongedame' een ovaal schilderij, olie op doek. 19de eeuw.

70 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

705

11122

M. SCHOUTEN (XIX)

Madonna met kind en een rozenkrans, olie op paneel. 18de eeuw. (W:27 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eric KENGEN (1952) 'Zonder titel'. (W:150 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954. (W:90 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Parijs'. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Cyprien BOULET (1877-1972) 'Bloemenstilleven'. (W:60 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roland DEVOLDER (1938) 'Twee ingekleurde etsen'. (W:80 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Stadszicht bij kunstlicht'. (W:60 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500