M. SCHOUTEN (XIX) 'Jongedame' een ovaal schilderij, olie op doek (70 x 80 cm)
Lot 705

Schattingsprijs: € 300 - € 500

M. SCHOUTEN (XIX) 'Jongedame' een ovaal schilderij, olie op doek. 19de eeuw.

70 cm

80 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

705

11122

M. SCHOUTEN (XIX)
M. SCHOUTEN (XIX)
M. SCHOUTEN (XIX)
M. SCHOUTEN (XIX)
M. SCHOUTEN (XIX)
M. SCHOUTEN (XIX)
M. SCHOUTEN (XIX)
M. SCHOUTEN (XIX)
M. SCHOUTEN (XIX)

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. (130 x 102 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Het dorp' een schilderij, olie op paneel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alexandre TIELENS (1868-1959) 'Bloemenboeket', olie op doek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand LAUREYS (1867-?) 'La Lisseuze' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Mario DE BRABANDERE (1963) 'H.S.Exterieur #3' olie op paneel. 1998.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)