Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons 'Le Flambeau Olympic' (H:34cm)
Lot 221

Schattingsprijs: € 1.000 - € 2.000

Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons 'Le Flambeau Olympic'. Eerste helft 19de eeuw.

13 x 22 x 34 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 2.000

Lot nummer

221

11117

Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons

Een antieke schouwklok met afbeelding van de Drie Gratiën, gepatineerd brons op zwarte marmer. (L:20 x W:37 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een antieke houtgesculpteerde muurklok in de stijl van Lenzkirch. (L:21 x W:45 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, messing met cloisonné email, 20ste eeuw. (L:19 x W:21 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een staande klok, notelaar fineer. Duitsland, Circa 1920. (L:27 x W:61 x H:188 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw.  (L:12 x W:28 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een muurgemonteerde Kartel klok, brons in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:32 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een kartel klok, zwarte woud of Zwitserland, met een everzwijnenkop, circa 1900. (W:48 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw. (L:20 x W:40 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500