Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons 'Le Flambeau Olympic' (H:34cm)
Lot 221

Schattingsprijs: € 1.000 - € 2.000

Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons 'Le Flambeau Olympic'. Eerste helft 19de eeuw.

13 x 22 x 34 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 2.000

Lot nummer

221

11117

Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons

Een driedelige schouwgarnituur met klok en kandelaars, circa 1900

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kolompendule afgewerkt met inlgewerk in napoleon 3 stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 300 - 500