Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons 'Le Flambeau Olympic' (H:34cm)
Lot 221

Schattingsprijs: € 1.000 - € 2.000

Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons 'Le Flambeau Olympic'. Eerste helft 19de eeuw.

13 x 22 x 34 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 2.000

Lot nummer

221

11117

Een pendule gemaakt uit witte Carrara marmer en gemonteerd met verguld brons

Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500