Titel | Een collectie van 3 tafelklokjes, gemaakt uit brons, onyx en kunstbrons. (H:21cm) |
Hoogte | 21 cm |
Schattingsprijs | € 100 - € 200 |
Lot nummer | 198 |
Lot ID | 11116 |
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 240 - 340
J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600