Een collectie van 3 tafelklokjes, gemaakt uit brons, onyx en kunstbrons. (H:21cm)
Lot 198

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Een collectie van 3 tafelklokjes, gemaakt uit brons, onyx en kunstbrons. 19de/20ste eeuw.

21 cm

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

Lot nummer

198

11116

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een indrukwekkende driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Een driedelige Neoklassieke schouwgarnituur, klok met kandelaars, cupido en putti. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons, Empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen 'Marly Horse'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jaeger-LeCoultre, Atmos.

Schattingsprijs: € 700 - 900