Een uitzonderlijke pendule 'Cupido' gemaakt uit verguld en gepatineerd brons, periode empire. (H:44,5cm)
Lot 222

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Een pendule 'Cupido' gemaakt uit verguld en gepatineerd brons, periode empire. Touwtjesslinger en halfuurslag. Eerste helft 19de eeuw.

Conditie: De klok is in algemeen goede en werkende toestand.

15 x 15 x 44,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

222

11115

Een uitzonderlijke pendule

Een schouwklok, verguld brons met een afbeelding van een jongeman. Frankrijk, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok met religieuze scène, verguld brons in Lodewijk Philippe stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Jaeger-LeCoultre, Atmos.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Zenith, een kartelklok. Hout met handgeschilderd decor, gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld en gepatineerd brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een schouwgarnituur met musketier, gepatineerd en verguld brons op witte marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600