Een uitzonderlijke pendule 'Cupido' gemaakt uit verguld en gepatineerd brons, periode empire. (H:44,5cm)
Lot 222

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Een pendule 'Cupido' gemaakt uit verguld en gepatineerd brons, periode empire. Touwtjesslinger en halfuurslag. Eerste helft 19de eeuw.

Conditie: De klok is in algemeen goede en werkende toestand.

15 x 15 x 44,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

222

11115

Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule
Een uitzonderlijke pendule