Titel | Een uitzonderlijke pendule 'Cupido' gemaakt uit verguld en gepatineerd brons, periode empire. (H:44,5cm) |
Afmetingen | 15 x 15 x 44,5 cm |
Schattingsprijs | € 3.000 - € 5.000 |
Lot nummer | 222 |
Lot ID | 11115 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300