Een uitzonderlijke pendule 'Cupido' gemaakt uit verguld en gepatineerd brons, periode empire. (H:44,5cm)
Lot 222

Schattingsprijs: € 3.000 - € 5.000

Een pendule 'Cupido' gemaakt uit verguld en gepatineerd brons, periode empire. Touwtjesslinger en halfuurslag. Eerste helft 19de eeuw.

Conditie: De klok is in algemeen goede en werkende toestand.

15 x 15 x 44,5 cm

Schattingsprijs

€ 3.000 - € 5.000

Lot nummer

222

11115

Een uitzonderlijke pendule

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000