Titel | Een antieke bordenwarmers kast gemaakt uit metaal. (H:105cm) |
Afmetingen | 48 x 87 x 105 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 1.000 |
Lot nummer | 380 |
Lot ID | 11107 |
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800